A+ R A-
Marcin Wójcik

Marcin Wójcik

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ogólnopolska akcja „NIE dla czadu”,

wtorek, 30 października 2012 07:35 Opublikowane w Ogłoszenia
W związku z rozpoczynającą się ogólnopolską akcją „NIE dla czadu”, w organizację której zaangażował się Małopolski Urząd Wojewódzki, zamieszczamy na stronie internetowej  link: http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=3216. Odsyła on do strony internetowej Państwowej Straży Pożarnej, na której znajdują się informacje na temat zagrożeń zatruciem tlenkiem węgla oraz rady odnośnie zapobiegania i instrukcję postępowania w przypadku gdy dojdzie do zatrucia.

Agroturystyka w Brzozowej

piątek, 28 września 2012 07:46 Opublikowane w Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne „Brzozowa – Stawki” oferuje do wynajęcia samodzielny dom w pobliżu lasu na wypoczynek rodzinny lub indywidualny, również dla grup zorganizowanych. Miejsce zaciszne – oddalone od centrum wsi i głównej drogi o 900 m. doskonałe na wypoczynek mieszkańców dużych miast. Do dyspozycji gości oddajemy; pokój wypoczynkowy, trzy samodzielne pokoje dwu i jednoosobowe, aneks kuchenny, jadalnię, łazienkę. W łazience: wanna i prysznic, wc osobno, goście mogą korzystać z pralki automatycznej. W kuchni: kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, podstawowe wyposażenie. Pokój wypoczynkowy z TV, kominkiem, kuchenka, jadalnia są wspólne dla wszystkich gości. Rozmieszczenie pomieszczeń gwarantuje wypoczynek rodzinom z dziećmi; dla jednej lub dwu rodzin, jak również osobom niepełnosprawnym. W jednym czasie w domu wypoczywać może 8 – 10 osób. W otoczeniu domu znajduje się taras, duży ogród, parking, grill. Gospodarstwo nie gwarantuje wyżywienia, można natomiast zakupić żywność wyprodukowaną w gospodarstwie. Odległość do sklepu 500m, większe placówki handlowe 6-8 km.

V Święto Polskiego Wina - Janowice 2011

wtorek, 20 grudnia 2011 06:44 Opublikowane w 2011

V Święto Polskiego Wina - Janowice 2011

wtorek, 20 grudnia 2011 06:43 Opublikowane w 2011